Filtruj według

Dostępność

Dostępność

Waga

Waga

  • 0,09 kg - 0,42 kg

Cena

Cena

  • 83,00 zł - 278,00 zł

dla leworęcznych

Nożyczki dla leworęcznych – odwrotne ułożenie stalowych ostrzy

Nożyczki dla leworęcznych

Premax to firma zaopatrująca od wielu lat duże zakłady krawieckie, niewielkie domowe pracownie oraz osoby indywidualne w wysokiej jakości narzędzia stalowe, takie jak nożyce. W zakres oferty tego producenta, którą znajdą Państwo w naszej hurtowni, wchodzą między innymi nożyczki dla leworęcznych, które sprawdzają się zarówno do użytku codziennego, jak i w szwalni. W asortymencie posiadamy modele ze specjalnie wyprofilowanymi uchwytami, np.:

  • nożyce krojcze przeznaczone do krojenia kilku warstw materiałów,
  • nożyczki niklowane z malowanymi uchwytami,
  • nożyczki, w których jedno z ostrzy posiada specjalne ząbki, które skutecznie zapobiegają przemieszczaniu się materiałów podczas cięcia.

Dodatkowo w naszej ofercie znajdą Państwo modele ze specjalnym systemem łączenia ostrzy za pomocą teflonowej tulei, stali i aluminium zamiast śruby. Takie rozwiązanie wpływa na żywotność nożyc oraz wygodę pracy. Wszystkie nasze nożyczki dla leworęcznych firmy Premax zapewniają precyzję oraz dużą dokładność cięcia, a także zostały wyposażone w wygodne, ergonomiczne uchwyty.

Czym różnią się nożyczki dla leworęcznych od tradycyjnych?

Nożyczki dla leworęcznych na pierwszy rzut oka nie różnią się niczym od standardowych modeli. Są one wyposażone w odwrotnie złożone ostrza, aby były one dostosowane do pracy lewą ręką. Tylko wówczas będą one mogły sprawnie ciąć materiały i zapewniać taką samą precyzję, jak tradycyjne nożyczki dla osób praworęcznych. Co więcej, w nożycach dla osób leworęcznych uchwyty są także odpowiednio profilowane, aby nie uwierały w dłoń oraz by palce się w nich łatwo mieściły.

Serdecznie zapraszamy do poznania naszej pełnej oferty, w której znajdą Państwo m.in. tytanowe nożyczki Premax, modele z mikroząbkami, do skóry lub z zygzakowatym ostrzem, a także wiele innych – uniwersalnych i specjalistycznych – nożyc. Jeśli nie są Państwo pewni, który rodzaj wybrać, pozostajemy do dyspozycji telefonicznej oraz mailowej.

Jest 3 produktów.

Filtruj według

Dostępność

Dostępność

Waga

Waga

  • 0,09 kg - 0,42 kg

Cena

Cena

  • 83,00 zł - 278,00 zł

Aktywne filtry