Filtruj według

Dostępność

Dostępność

Waga

Waga

  • 0,05 kg - 0,12 kg

Cena

Cena

  • 23,00 zł - 81,00 zł

specjalistyczne

Nożyczki specjalistyczne Premax: kieszonkowe, przemysłowe i inne

Nożyczki specjalistyczne Premax

Nożyczki specjalistyczne Premax to wysokiej jakości produkty, które przydadzą się w każdej szwalni – zarówno dużym zakładzie krawieckim, jak i domowej pracowni. Są to stalowe narzędzia kute, odporne na korozję, które cechują się dużą ostrością i precyzją ostrzy, nawet w przypadku cięcia trudnych czy wymagających i łatwo strzępiących się tkanin.

Premax to firma z ponad 300-letnią tradycją w zakresie wytwarzania trwałych narzędzi stalowych, ciesząca się szerokim uznaniem na rynku szwalniczym. Z jej produktów korzystają krawcowe i nie tylko na całym świecie. W naszym asortymencie znajdą Państwo także specjalne ostrzałki dedykowane do wszystkich rodzajów nożyczek Premax, które zapewnią doskonały stan ich ostrzy przez wiele lat, nawet podczas intensywnego użytkowania.

Rodzaje nożyczek specjalistycznych Premax

Wychodząc naprzeciw zróżnicowanym potrzebom naszych Klientów, zapewniamy szeroki wybór nożyczek specjalistycznych Premax i nie tylko. W naszej ofercie z powodzeniem znajdą Państwo także nożyczki uniwersalne Premax, modele dla osób leworęcznych, z mikroząbkami oraz wiele innych. W zakres nożyczek specjalistycznych wchodzą zaś między innymi:

  • nożyczki kieszonkowe o długości 12,5 cm z zaokrąglonymi ostrzami,
  • obcinaczki do nici,
  • nożyczki zaprojektowane do wycinania otworów na guziki pomagające utrzymać stałą długość wykonywanych cięć,
  • modele przemysłowe z plastikową osłoną na uchwyty.

Wszystkie oferowane produkty są wyjątkowo wytrzymałe i trwałe, dlatego sprawdzą się zarówno w rękach osób początkujących, jak i zaawansowanych w cięciu różnych materiałów. Jeśli mają Państwo jakiekolwiek pytania dotyczące naszej oferty czy dostępności poszczególnych produktów, zapraszamy do kontaktu. Udzielimy wówczas wszelkich niezbędnych informacji, a także z przyjemnością pomożemy w wyborze optymalnego rozwiązania.

Jest 5 produktów.

Filtruj według

Dostępność

Dostępność

Waga

Waga

  • 0,05 kg - 0,12 kg

Cena

Cena

  • 23,00 zł - 81,00 zł

Aktywne filtry