Wyposażenie krojowni

Wyposażenie krojowni

Krojownia to pierwszy z działów produkcyjnych, przez który przechodzi materiał w procesie wytwarzania z niego elementu odzieży lub innego artykułu tekstylnego. Wyposażenie krojowni powinno być się właściwie dopasowane do przeprowadzanych tam prac, aby mogły one przebiegać sprawnie, szybko i w pełni bezpiecznie, a także komfortowo dla pracowników. W krojowni z dużych kawałków tkanin wycinane są odpowiednie wykroje na koszulki, spodnie, spódnice, bluzy czy inne ubrania, które w następnym etapie produkcji są kompletowane i szyte.

W asortymencie naszej hurtowni znajdą Państwo wszelkie niezbędne sprzęty i akcesoria, które powinny znaleźć się na wyposażeniu krojowni. Oferujemy urządzenia i narzędzia wysokiej jakości, które z powodzeniem mogą być wykorzystywane nawet do długotrwałej, ciągłej pracy w dużych zakładach krawieckich.

Co powinno znaleźć się na wyposażeniu krojowni?

Na wyposażeniu krojowni powinny znaleźć się przede wszystkim profesjonalne stoły krojcze, które zapewnią optymalną ilość miejsca do przeprowadzanych prac. Natomiast podstawowymi narzędziami wykorzystywanymi w krojowni są różnego typu noże i krajarki taśmowe. Ponadto zapewniamy:

  • noże krojcze pionowe i tarczowe,
  • ostrza i części do noży,
  • odkrawacze tkanin,
  • części do odkrawacza,
  • znaczniki termiczne.

Ofertę uzupełniamy nożami krojczymi Great Ocean, Dayang, Lejiang czy RSD do wyboru. Chcąc zapewnić Państwu całkowite bezpieczeństwo oraz wygodę pracy, w naszej hurtowni dostępne są również rękawice ochronne, klamry do materiałów, paski ostrzące i pozostałe akcesoria. Serdecznie zapraszamy do dokonywania zakupów, a także do kontaktu z naszą firmą w celu uzyskania szczegółowych informacji dotyczących optymalnego wyposażenia krojowni.

Aktywne filtry