Filtruj według

Dostępność

Dostępność

Waga

Waga

  • 0,05 kg - 0,13 kg

Cena

Cena

  • 32,00 zł - 72,00 zł

tytanowe

Tytanowe nożyczki Premax – warstwa tytanu wzmacniająca powłokę

Tytanowe nożyczki Premax

Wśród szerokiej oferty nożyc w naszej hurtowni posiadamy także tytanowe nożyczki Premax, które są wykonane z wysokogatunkowej stali powlekanej dodatkowo warstwą tytanową. Takie pokrycie w dużej mierze wzmacnia ich powłokę oraz sprawia, że są jeszcze trwalsze nawet podczas pracy z wyjątkowo wymagającymi materiałami. Oferujemy modele różnej długości, np. 13 cm, 18 cm, 20 cm, a także 23 cm ze specjalnie profilowanymi uchwytami dla jeszcze łatwiejszego i bardziej komfortowego operowania nimi po tkaninie.

Specjalna konstrukcja nożyczek tytanowych Premax sprawia, że ich obsługa jest wygodna, prosta oraz pozwala na wykonywanie precyzyjnych cięć. Co więcej, w asortymencie posiadamy rodzaje nie tylko dla osób praworęcznych, ale również zapewniamy nożyczki dla leworęcznych. Proponowane modele pokryte tytanem wyposażone są w antypoślizgowe uchwyty wykonane z mieszaniny gumy oraz tworzywa.

Zalety tytanowych nożyczek Premax

Nożyczki tytanowe Premax zostały skonstruowane w taki sposób, aby można było za ich pomocą docierać do nawet trudno dostępnych miejsc i łatwo ciąć tkaniny bez strzępienia ich krawędzi. Co więcej, sprawdzą się one nie tylko podczas prac krawieckich, ale również do ogólnego użytku codziennego. Oferowane przez nas nożyce:

  • mają ergonomiczne, wygodne uchwyty,
  • są lekkie i poręczne,
  • są odporne na rdzę i działanie kwasów,
  • są wytrzymałe na uszkodzenia mechaniczne, takie jak pęknięcia, wyszczerbianie czy ścieranie.

Serdecznie zapraszamy do korzystania z naszej bogatej oferty nożyczek, profesjonalnych maszyn szwalniczych oraz praktycznych akcesoriów i licznych części zamiennych. Jeśli nie są Państwo zdecydowani na konkretny model lub nie wiedzą, co najlepiej spełni Państwa potrzeby, zachęcamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego z naszą hurtownią. Zapewniamy profesjonalne wsparcie i doradztwo.

Jest 4 produktów.

Filtruj według

Dostępność

Dostępność

Waga

Waga

  • 0,05 kg - 0,13 kg

Cena

Cena

  • 32,00 zł - 72,00 zł

Aktywne filtry