Filtruj według

Kategorie

Kategorie

Dostępność

Dostępność

Maszyny Durkopp Adler

Maszyny Durkopp Adler

Maszyny Durkopp Adler to doskonały wybór dla wszystkich osób poszukujących wysokiej jakości, trwałych i wydajnych sprzętów przemysłowych dla profesjonalistów. W ofercie naszej hurtowni posiadamy maszyny szwalnicze jedno- oraz dwuigłowe do wyboru. Przy zakupie zestawu otrzymują Państwo głowicę maszyny, zintegrowany z głowicą silnik, blat, szufladę oraz podstawę, a więc wszystko, co potrzebne jest do komfortowej pracy podczas produkcji odzieży czy innych artykułów tekstylnych.

Z przyjemnością pomożemy Państwu dobrać do nich odpowiednie akcesoria, np. przemysłowe igły Organ. Ponadto oferujemy rozmaite dodatkowe elementy, które znacznie wpływają na funkcjonalność oraz możliwości maszyn Durkopp Adler, takie jak energooszczędny silnik z pozycjonerem czy ryglowanie.

Jakie jest wyposażenie maszyn Durkopp Adler igłowych?

Wszystkie maszyny Durkopp Adler igłowe przeznaczone są do pracy z różnego rodzaju materiałami. Świetnie poradzą sobie nie tylko ze standardowymi tkaninami, ale też średnimi oraz bardzo ciężkimi materiałami. Dodatkowo posiadają one specjalnie zaprojektowaną automatykę, która różni się pomiędzy poszczególnymi modelami ze względu na ich zastosowanie. Spośród możliwych automatycznych funkcji warto wymienić m.in.:

  • elektromagnetyczne obcinanie nici,
  • elektromagnetyczne podnoszenie stopki,
  • elektromagnetyczne ryglowanie,
  • zmienną długość ściegów,
  • wbudowane oświetlenie LED.

Co więcej, wiele modeli wyposażonych jest w sprzęgło bezpieczeństwa, które chroni chwytacz przed uszkodzeniem oraz szerokie zakresy regulacji (np. wysokości podnoszenia stopki czy skok stopek). Maszyny Durkopp Adler 1- i 2-igłowe cechują się również dużą prędkością maksymalną. Zapraszamy do wyboru urządzeń i akcesoriów, które spełnią Państwa indywidualne potrzeby, a w razie pytań – także do kontaktu telefonicznego lub mailowego z naszą firmą.

Aktywne filtry