Filtruj według

Dostępność

Dostępność

Urządzenia Cutex do specjalistycznego przeznaczenia

Maszyny i urządzenia do cięcia taśm specjalistycznych marki Cutex

Maszyny i urządzenia do cięcia taśm specjalistycznych

Maszyny i urządzenia do cięcia taśm specjalistycznych przeznaczone są m.in. do pasów mocujących, taśm transportowych, taśm tunelowych i innych. Urządzenia marki Cutex z naszego asortymentu to zaawansowane sprzęty, które pozwalają na uzyskanie precyzyjnych i powtarzalnych efektów oraz sprawdzą się w wielu zakładach czy pracowniach. W naszej ofercie znajdą Państwo między innymi maszyny i urządzenia do cięcia taśm i pasów transportowych na zimno oraz ciepło.

Proponowane przez nas sprzęty cechują się dużą wydajnością w działaniu oraz wysoką prędkością, a także mogą być wykorzystywane do nawet wielogodzinnej pracy. Ponadto są one łatwe i intuicyjne w obsłudze, a cięcie taśmy wykonują automatycznie po wprowadzeniu żądanych wartości dot. długości oraz liczby ciętych kawałków. Materiał może być również cięty prosto lub pod odpowiednim kątem.

Maszyny i urządzenia do cięcia taśm tunelowych

W naszym asortymencie znajdą Państwo również maszyny i urządzenia do cięcia taśm tunelowych (które sprawdzają się w gałęzi przemysłu produkującego m.in. elektryczne wiązki kablowe) oraz taśm tunelowych tkanych wykorzystywanych w dużej mierze do produkcji zawiesi. Są one wyposażone w grzane noże oraz specjalnie zaprojektowane konstrukcje. Podczas cięcia taśmy za pomocą gorącego ostrza jej brzegi zostają lekko przytopione, jednak tunel pozostaje otwarty.

W sprzętach tych – zależnie od modelu – został zastosowany specjalny podajnik taśm, a także rolka transportująca. Zachęcamy do zapoznania się z pełną ofertą dostępnych modeli oraz rozmaitych części do maszyn do cięcia. Jeśli mają Państwo dodatkowe pytania dotyczące naszych maszyn i urządzeń do cięcia taśm specjalistycznych lub pozostałej oferty, zapraszamy do kontaktu. Nasi specjaliści służą pomocą oraz profesjonalnym wsparciem podczas wyboru sprzętu.

Aktywne filtry