Urządzenia prasowalnicze

Urządzenia prasowalnicze

Urządzenia prasowalnicze, które znajdą Państwo w naszym asortymencie, cechują się dużą trwałością. Są używane przez profesjonalistów z całego świata, którzy stawiają na najwyższą jakość wykorzystywanych sprzętów. Wszystkie oferowane przez nas stoły do prasowania czy wytwornice pary stanowią niezwykle istotny element zarówno mniejszych pracowni krawieckich, jak i dużych zakładów szwalniczych. Prasowanie jest bowiem ważnym etapem podczas produkcji odzieży czy innych tekstylnych artykułów i wpływa na ich ostateczny wygląd.

Oferowane przez nas urządzenia prasowalnicze są odporne nawet na intensywną eksploatację i pozwalają na pracę podczas wielogodzinnych cykli. Jednocześnie, dzięki dużej mocy, zapewniają optymalne efekty. Proponujemy Państwu zaawansowane urządzenia, które – za pomocą zmiennych parametrów – można z powodzeniem dopasować do indywidualnych potrzeb lub dostosować do realizacji konkretnych zadań.

Jakie urządzenia prasowalnicze znajdują się w naszej ofercie?

Spośród szerokiego asortymentu naszych urządzeń prasowalniczych przede wszystkim należy wymienić rozmaite rodzaje stołów prasowalniczych. Posiadamy mniejsze, prostsze modele, a także egzemplarze bardziej rozbudowane, wyposażone w rozkładaną przestrzeń do prasowania oraz liczne dodatkowe funkcje, takie jak wytwornica pary, odsysanie czy podgrzewanie elektryczne. Ponadto oferujemy:

  • wytwornice pary z żelazkiem lub bez,
  • wytwornice pary z pompą wirową,
  • termopodklejarki ręczne oraz z płytą roboczą,
  • stoły do rozprasowywania szwów nogawek spodni.

Naszą ofertę uzupełniamy akcesoriami prasowalniczymi, spośród których szczególnie polecamy żelazka elektryczno-parowe czy stopy teflonowe. Zachęcamy do zapoznania się z pełnym asortymentem dostępnych urządzeń prasowalniczych oraz pozostałych produktów. W przypadku jakichkolwiek pytań lub wątpliwości, który sprzęt sprawdzi się najlepiej w Państwa sytuacji – pozostajemy do dyspozycji. Służymy profesjonalnym doradztwem oraz udzielimy wszelkich dodatkowych informacji.

Aktywne filtry