Filtruj według

Dostępność

Dostępność

Waga

Waga

  • 0,05 kg - 210 kg

Cena

Cena

  • 38,00 zł - 84,00 zł

krawieckie

Nożyczki krawieckie Premax z wysokogatunkowej, nierdzewnej stali

Nożyczki krawieckie Premax

Każda krawcowa doskonale wie, jak dobrze dobrane, ostre nożyce ułatwiają pracę podczas wycinania i szycia różnego typu tkanin. Nożyczki krawieckie Premax zostały stworzone z myślą o wszystkich osobach, którym zależy na wysokiej jakości produktów, a także trwałych, nietępiących się ostrzach. Oferowane modele są kute i wykonane z nierdzewnej stali lub niklowane. Cechuje je ergonomiczny kształt, dzięki czemu wygodnie i pewnie leżą w dłoni.

Co więcej, posiadamy modele z pojedynczymi oraz powiększonymi uchwytami na palce, a także nożyce ze zwężającymi się na końcu ostrzami, dzięki czemu z łatwością przetną materiał nawet w trudno dostępnych miejscach. Nożyczki krawieckie Premax to narzędzia niezwykle wszechstronne i uniwersalne, dlatego znajdą swoje zastosowanie zarówno ogólne w gospodarstwach domowych, jak i przy maszynach szwalniczych.

Jak wybrać odpowiednie nożyczki krawieckie?

W asortymencie naszej hurtowni posiadamy szeroki wybór nożyczek krawieckich Premax, dlatego warto wiedzieć, na co zwrócić uwagę przy wyborze najlepszego modelu. Przede wszystkim istotna jest długość ostrza dopasowana do indywidualnych wymagań i preferencji, kształt ostrza oraz jego rodzaj. Bardzo ważny jest także materiał, z którego są wykonane, ponieważ wyłącznie wysokogatunkowa, odporna na korozję stal zagwarantuje wygodne i precyzyjne cięcia bez strzępienia brzegów materiałów.

W naszej ofercie posiadamy także nożyczki specjalistyczne Premax, które znajdą swoje zastosowanie m.in. w pracach krawieckich na większą skalę, do obcinania nici oraz innych zadań. Serdecznie zapraszamy do poznania pełnej oferty dostępnych nożyc i doboru modeli, które najlepiej sprawdzą się w Państwa przypadku. W razie jakichkolwiek wątpliwości podczas wyboru zachęcamy do kontaktu – nasi specjaliści pomogą Państwu podjąć najlepszą decyzję.

Jest 12 produktów.

Filtruj według

Dostępność

Dostępność

Waga

Waga

  • 0,05 kg - 210 kg

Cena

Cena

  • 38,00 zł - 84,00 zł

Aktywne filtry