Filtruj według

Dostępność

Dostępność

Maszyny extra ciężkie Highlead

Maszyny extra ciężkie Highlead – szycie przemysłowe i techniczne

Maszyny extra ciężkie Highlead

Maszyny extra ciężkie Highlead przeznaczone są do szycia przemysłowego i technicznego. Urządzenia zostały zaprojektowane w taki sposób, aby z powodzeniem radziły sobie nawet z najtrudniejszymi i najtwardszymi tkaninami. Solidna obudowa, wytrzymałe części i podzespoły, a także wydajny, mocny silnik to cechy, którymi wyróżniają się maszyny tej marki, dlatego doskonale sprawdzą się podczas specjalistycznego szycia, a także ciągłej, długotrwałej pracy.

Zestawy zawierają głowicę maszyny, blat, podstawę, silnik oraz szufladę. Specjalna, niezwykle mocna konstrukcja maszyn extra ciężkich Highlead sprawia, że świetnie sprawdzą się one do szycia takich tkanin, jak bardzo grube materiały oraz skóra. Co więcej, mogą być one stosowane do ozdobnych przeszyć z użyciem nawet bardzo grubych nici.

Na co zwrócić uwagę przy wyborze extra ciężkiej maszyny Highlead?

Decydując się na extra ciężkie maszyny Highlead, należy zwrócić uwagę na ich specyfikację. Do wyboru dostępne są maszyny 1-igłowe płaskie lub z ramieniem cylindrycznym, wyposażone w transport potrójny igłowo stopkowo-ząbkowy oraz wahadłowy chwytacz. Przy wyborze bardzo ważne są równie takie parametry, jak:

  • długość ściegu,
  • maksymalna prędkość szycia,
  • podnoszenie stopki,
  • typ igły,
  • rodzaj silnika,
  • wbudowane zabezpieczenia.

Wszystkie maszyny Higlead – domowe, przemysłowe i specjalistyczne – to jedna z najlepszych propozycji na rynku. Są one wielofunkcyjne i uniwersalne, a jednocześnie dostępny jest duży asortyment modeli, dzięki czemu z powodzeniem dostosują Państwo wybór do swoich indywidualnych potrzeb. Jeśli potrzebują Państwo wsparcia podczas zakupów lub chcieliby się dowiedzieć więcej na temat konkretnego modelu, zapraszamy do kontaktu, a nasi pracownicy zapewnią profesjonalną pomoc.

Aktywne filtry