Filtruj według

Dostępność

Dostępność

Waga

Waga

  • 0,04 kg - 0,12 kg

Cena

Cena

  • 32,00 zł - 77,00 zł

uniwersalne

Nożyczki uniwersalne Premax do domu i pracy na maszynie do szycia

Nożyczki uniwersalne Premax

Nożyczki uniwersalne Premax, ze względu na swoje świetne walory użytkowe oraz trwałość, sprawdzą się zarówno do ogólnego zastosowania w każdym gospodarstwie domowym, jak i podczas pracy przy maszynie do szycia. Oferujemy produkty najwyższej jakości i zapewniamy szeroki wybór dostępnych długości nożyczek: 12,5 cm, 15 cm, 17 cm, 18 cm czy 20 cm.

Posiadamy modele, których ostrza tworzą szpic, dzięki czemu ułatwiają cięcie trudno dostępnych miejsc, a uchwyty zostały owinięte plastikową osłoną zapewniającą pewny, wygodny chwyt. Ponadto w naszym asortymencie znajdą Państwo nożyczki krawieckie Premax, modele specjalistyczne oraz z różnymi kształtami ostrzy, które znajdą swoje zastosowanie podczas bardziej zaawansowanych projektów i prac.

Co wpływa na wysoką jakość nożyczek uniwersalnych Premax?

Nożyczki uniwersalne Premax od tradycyjnych nożyczek, które mogą Państwo znaleźć w każdym sklepie, odróżnia przede wszystkim wysoka jakość i staranność wykonania. Do ich produkcji została użyta mocna, całkowicie odporna na rdzę stal, która nie tępi się szybko nawet podczas cięcia twardych materiałów oraz intensywnego użytkowania. Ostrza są bardzo ostre i równe, dzięki czemu zapewniają proste, wyjątkowo precyzyjne cięcia pozbawione strzępienia materiałów.

Co więcej, oferowane nożyczki zostały zaprojektowane w taki sposób, aby praca z ich wykorzystaniem przebiegała w sposób bardzo wygodny, sprawny i komfortowy. Serdecznie zapraszamy do składania zamówień, a także do kontaktu z naszą hurtownią. Z przyjemnością udzielimy Państwu wszelkich dodatkowych informacji dotyczących dostępnych w naszej ofercie produktów, a także pomożemy dokonać najlepszego wyboru.

Jest 6 produktów.

Filtruj według

Dostępność

Dostępność

Waga

Waga

  • 0,04 kg - 0,12 kg

Cena

Cena

  • 32,00 zł - 77,00 zł

Aktywne filtry