Urządzenia do cięcia taśm Cutex

Urządzenia do cięcia taśm Cutex

W naszej hurtowni znajdą Państwo niezwykle szeroki wybór urządzeń do cięcia taśm Cutex. Oferujemy nowoczesne maszyny, które charakteryzują się nie tylko wydajnością, ale też niezawodnością, a także wieloma praktycznymi funkcjami. Maszyny do cięcia taśm zostały wyposażone w specjalne czujniki, które wykrywają początek i koniec taśmy, co znacznie automatyzuje pracę. Taśma czy inny materiał zawsze ucięta jest we właściwym miejscu, zgodnie z ustawioną uprzednio długością oraz ilością odcinków.

Co więcej, dzięki wykorzystaniu specjalnych, bardzo ostrych i odpowiednio dostosowanych do ciętych materiałów ostrzy, wykonywane cięcia są niezwykle precyzyjne, a materiały nie ulegają strzępieniu ani zniszczeniu. Obsługa naszych urządzeń do cięcia taśm Cutex jest niezwykle prosta i niewymagająca, dlatego sprawdzą się one również dla początkujących użytkowników. Większość pracy maszyny te wykonują bowiem automatycznie.

Oferta maszyn do cięcia taśm

Oferujemy szeroki wybór maszyn do cięcia taśm, aby mogli Państwo znaleźć wśród nich urządzenie, które spełni indywidualne potrzeby danego zakładu czy domowej pracowni. Posiadamy ponad 70 modeli różnych maszyn do cięcia taśm, etykiet, wszywek, rzepów itp. Proponujemy maszyny do cięcia pasów i gumy na gorąco oraz urządzenia do cięcia taśmy z zaokrągleniem, w których można łatwo wymieniać ostrza tnące w zależności od bieżących potrzeb.

Ponadto zapewniamy wiele innych sprzętów o zróżnicowanych możliwościach oraz przeznaczonych do cięcia rozmaitych materiałów, np. maszyny i urządzenia do cięcia taśm specjalistycznych. Ofertę uzupełniamy również rozmaitymi częściami zamiennymi do Cutex i praktycznymi akcesoriami. Serdecznie zachęcamy do zapoznania się z naszą propozycją. W przypadku jakichkolwiek wątpliwości czy niepewności nasi specjaliści chętnie pomogą Państwu w wyborze odpowiednich urządzeń do cięcia w zależności od indywidualnych potrzeb i oczekiwań.

Podkategorie

 • Urządzenia Cutex do cięcia etykiet spożywczych

  Urządzenia Cutex do cięcia etykiet spożywczych zapewniają niezwykle wydajną pracę podczas produkcji różnego rodzaju metek czy naklejek z folii. W naszym asortymencie posiadamy modele różniące się między sobą szerokością noża (310 mm, 460 mm lub 610 mm) oraz charakteryzujące wyjątkowo dużą prędkością pracy, która może osiągać wykonanie nawet 265 sztuk etykiet na minutę. Oferowane urządzenia Cutex do cięcia folii przeznaczone są do cięcia rozmaitych materiałów foliowanych, np.:

  • etykiet spożywczych,
  • kodów kreskowych,
  • nalepek,
  • folii przemysłowych.

  Co więcej, sprzęty te – podobnie jak maszyny do cięcia na gorąco i na zimno – zostały wyposażone w wysokowydajne silniki krokowe, a także dwa czujniki – laserowy oraz wziernikowy, co zapewnia ułożenie etykiet we właściwych miejscach. Napęd taśmy jest natomiast skorelowany z prędkością cięcia, co wpływa dodatkowo na wygodę oraz automatyzację pracy.

  Jakie są zalety maszyn do cięcia folii i etykiet spożywczych?

  Maszyny do cięcia folii i etykiet spożywczych z naszej oferty cechują się wieloma korzystnymi właściwościami. Przede wszystkim po ustawieniu żądanej długości oraz ilości odcinków cięcie włącza się automatycznie i wyłącza się samo w momencie, gdy taśma skończy się w podajniku. Spośród pozostałych licznych zalet warto wymienić:

  • wysoką wydajność,
  • dużą dokładność i precyzję cięcia,
  • specjalną konstrukcję z ciężkimi rolkami i rozwijarką, która pracuje zgodnie z zadaną prędkością cięcia,
  • możliwość podłączenia do maszyny drukującej,
  • ostrza wykonane z wysokogatunkowej, szybkotnącej stali HSS,
  • oraz wiele więcej!

  Jeśli chcieliby Państwo uzyskać więcej szczegółów na temat oferowanych przez nas urządzeń Cutex do cięcia folii i etykiet spożywczych, zapraszamy do zapoznania się ze specyfikacją konkretnych modeli lub kontaktu z naszą hurtownią. Jesteśmy do Państwa dyspozycji i chętnie odpowiemy na wszystkie pytania.

 • Maszyny i urządzenia do cięcia taśm specjalistycznych

  Maszyny i urządzenia do cięcia taśm specjalistycznych przeznaczone są m.in. do pasów mocujących, taśm transportowych, taśm tunelowych i innych. Urządzenia marki Cutex z naszego asortymentu to zaawansowane sprzęty, które pozwalają na uzyskanie precyzyjnych i powtarzalnych efektów oraz sprawdzą się w wielu zakładach czy pracowniach. W naszej ofercie znajdą Państwo między innymi maszyny i urządzenia do cięcia taśm i pasów transportowych na zimno oraz ciepło.

  Proponowane przez nas sprzęty cechują się dużą wydajnością w działaniu oraz wysoką prędkością, a także mogą być wykorzystywane do nawet wielogodzinnej pracy. Ponadto są one łatwe i intuicyjne w obsłudze, a cięcie taśmy wykonują automatycznie po wprowadzeniu żądanych wartości dot. długości oraz liczby ciętych kawałków. Materiał może być również cięty prosto lub pod odpowiednim kątem.

  Maszyny i urządzenia do cięcia taśm tunelowych

  W naszym asortymencie znajdą Państwo również maszyny i urządzenia do cięcia taśm tunelowych (które sprawdzają się w gałęzi przemysłu produkującego m.in. elektryczne wiązki kablowe) oraz taśm tunelowych tkanych wykorzystywanych w dużej mierze do produkcji zawiesi. Są one wyposażone w grzane noże oraz specjalnie zaprojektowane konstrukcje. Podczas cięcia taśmy za pomocą gorącego ostrza jej brzegi zostają lekko przytopione, jednak tunel pozostaje otwarty.

  W sprzętach tych – zależnie od modelu – został zastosowany specjalny podajnik taśm, a także rolka transportująca. Zachęcamy do zapoznania się z pełną ofertą dostępnych modeli oraz rozmaitych części do maszyn do cięcia. Jeśli mają Państwo dodatkowe pytania dotyczące naszych maszyn i urządzeń do cięcia taśm specjalistycznych lub pozostałej oferty, zapraszamy do kontaktu. Nasi specjaliści służą pomocą oraz profesjonalnym wsparciem podczas wyboru sprzętu.

Aktywne filtry