Serwis maszyn szwalniczych

W firmie Hillob zajmujemy się nie tylko dystrybucją. Wychodząc naprzeciw zróżnicowanym potrzebom naszych Klientów, prowadzimy także profesjonalny serwis maszyn szwalniczych. Zapewniamy usługi gwarancyjne i pogwarancyjne wszystkich sprzedawanych maszyn (takich jak overlocki, renderki, stębnówki i inne), a także pozostałych urządzeń wykorzystywanych w zakładach krawieckich i tapicerskich, między innymi maszyn do cięcia taśm.

Dysponujemy wysoko wykwalifikowanym personelem technicznym, który wszystkim Klientom zapewnia fachową pomoc oraz sprawne rozwiązywanie problemów z urządzeniami. Do dyspozycji posiadamy także szeroką gamę zamiennych części do maszyn szwalniczych różnych marek oraz zatrudniamy świetnie przeszkolonych serwisantów.

Dla jakich produktów prowadzimy serwis maszyn szwalniczych?

Nasz serwis maszyn szwalniczych, a także innych sprzętów prowadzimy dla artykułów wielu różnych marek. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w pracy z maszynami do szycia, a także szeroką wiedzę z zakresu ich właściwej konserwacji i poprawnej naprawy. Usługi serwisowe świadczymy między innymi dla takich kategorii produktów, jak:

  • • przemysłowe maszyny szwalnicze renomowanych marek: JUKI, BROTHER, HIGHLEAD, SIRUBA, DURKOPP ADLER oraz wielu innych,
  • • noże krojcze pionowe oraz tarczowe GREAT OCEAN, DAYANG, EASTMAN, KM, LEIJANG, EUROTEX i pozostałe,
  • • maszyny do cięcia taśm, pasów i gumy CUTEX,
  • • urządzenia prasowalnicze COMEL czy ALUX.

Co więcej, dla powyższych usług prowadzimy zarówno serwis stacjonarny, jak i wyjazdowy, a na dokonane naprawy udzielamy stosownej gwarancji. Zapewniamy rzetelne, szybkie oraz terminowe wykonanie usług. Państwa sprzęty po wizycie w naszym serwisie maszyn szwalniczych będą jak nowe i w pełni sprawne przez wiele kolejnych lat. Zachęcamy do zgłaszania zapotrzebowania na serwis drogą telefoniczną lub mailową:

Tel.: 58 661 34 44

Tel. kom.: +48 664 753 881 (Szef serwisu – Łukasz Piątek)

E-mailserwis@hillob.pl

Serdecznie zapraszamy do korzystania z usług naszego serwisu. Wszystkim Klientom służymy także profesjonalnym doradztwem w zakresie doboru odpowiednich maszyn.