Maszyny Highlead

Maszyny Highlead

Oferujemy szeroki wybór niezawodnych maszyn Highlead, które istnieją i cieszą się dużą popularnością wśród Klientów od początku lat 90. Urządzenia tej marki charakteryzują się niezwykle szerokimi możliwościami oraz wielofunkcyjnością. Są one niezbędne w każdym zakładzie krawieckim czy pracowni, szczególnie w przypadku wykorzystywania twardych, ciężkich do szycia materiałów.

Maszyny Highlead, dzięki swojemu profesjonalnemu wyposażeniu, poradzą sobie doskonale nawet z najtwardszymi czy najbardziej śliskimi tkaninami. Zachęcamy do zapoznania się ze specyfikacją konkretnych modeli, aby dowiedzieć się, do jakiego miejsca, a także do jakich materiałów sprawdzą się one najlepiej. Co więcej, niektóre modele przeznaczone do lekkich lub średnich materiałów występują również w klasie przystosowanej do pracy z materiałami ciężkimi.

Szeroki wybór specjalistycznych maszyn Highlead

W naszym asortymencie posiadamy duży wybór specjalistycznych maszyn Highlead, dzięki czemu każda krawcowa czy przemysłowy zakład odzieżowy znajdą wśród nich modele spełniające indywidualne potrzeby. Oferujemy overlocki Highlead do obrzucania materiałów lekkich i średnich, a także:

 • specjalistyczne stebnówki 1- i 2-igłowe do materiałów z pullerem,
 • wysokowydajne renderki,
 • podszywarki,
 • ścieniarki do skór,
 • maszyny ciężkie i ekstra ciężkie.

Co więcej, wiele modeli specjalistycznych maszyn Highlead wyposażonych jest w funkcjonalne narzędzia. Podszywarki zaopatrzone są w takie akcesoria, jak podnośnik kolanowy czy stojak na nici. Ścieniarki brzegowe mają wbudowaną automatyczną przystawkę do samooczyszczania oraz ostrzenia noża, co jest niezwykle wygodną funkcją, która oszczędza czas. Nowoczesne stebnówki natomiast posiadają obcinacz i odrzutnik nici, pozycjonowanie igły, podnoszenie stopki, ryglowanie oraz wiele innych praktycznych funkcji.

Podkategorie

 • Overlocki Highlead

  Overlocki Highlead to niezwykle funkcjonalne maszyny, które będą doskonałym uzupełnieniem każdej profesjonalnej pracowni czy zakładu krawieckiego. Urządzenia tego typu są bardzo wydajne i zapewniają bezawaryjną, szybką pracę nawet przy intensywnym eksploatowaniu. W naszej ofercie znajdą Państwo Overlocki Highlead 3-, 4-, i 5-nitkowe ze sprzęgłowymi silnikami. Dostępne modele służą do przeszywania, a także obrzucania materiałów lekkich i średnich. Poszczególne egzemplarze różnią się od siebie:

  • ilością nitek,
  • ilością igieł,
  • wysokością ściegu,
  • wysokością podnoszenia stopki.

  Wybierając sprzęt, należy zwrócić uwagę na jego szczegółową specyfikację, aby parametry odpowiadały indywidualnym potrzebom. W skład sprzedawanych przez nas zestawów wchodzi głowica maszyny, blat, podstawa, silnik oraz szuflada.

  Do czego służą Overlocki Highlead?

  Podobnie jak wszystkie maszyny tego rodzaju, overlocki Highlead służą do precyzyjnego zabezpieczania brzegów różnych materiałów. Celem przeszywania jest ochrona tkaniny przed pruciem się i strzępieniem. Ścieg overlockowy jest bowiem nie tylko bardzo estetyczny, ale również mocny i odporny na rozciąganie. Wykorzystanie większej ilości nitek wpływa także na jego trwałość oraz elastyczność, co jest szczególnie praktyczne w przypadku rozciągliwych dzianin.

  Zachęcamy do poznania pełnej oferty naszych overlocków szwalniczych marki Highlead oraz innych producentów. Zapewniamy szeroki wybór urządzeń, które różnią się między sobą parametrami, możliwościami oraz rodzajem materiału, do jakiego są przystosowane. W naszej hurtowni znajdą Państwo również liczne akcesoria, które dodatkowo ułatwiają i usprawniają codzienną pracę. W razie wątpliwości, który model sprawdzi się najlepiej w Państwa przypadku, zapraszamy do kontaktu. Jesteśmy do Państwa dyspozycji i chętnie odpowiemy na każde pytanie.

 • Maszyny extra ciężkie Highlead

  Maszyny extra ciężkie Highlead przeznaczone są do szycia przemysłowego i technicznego. Urządzenia zostały zaprojektowane w taki sposób, aby z powodzeniem radziły sobie nawet z najtrudniejszymi i najtwardszymi tkaninami. Solidna obudowa, wytrzymałe części i podzespoły, a także wydajny, mocny silnik to cechy, którymi wyróżniają się maszyny tej marki, dlatego doskonale sprawdzą się podczas specjalistycznego szycia, a także ciągłej, długotrwałej pracy.

  Zestawy zawierają głowicę maszyny, blat, podstawę, silnik oraz szufladę. Specjalna, niezwykle mocna konstrukcja maszyn extra ciężkich Highlead sprawia, że świetnie sprawdzą się one do szycia takich tkanin, jak bardzo grube materiały oraz skóra. Co więcej, mogą być one stosowane do ozdobnych przeszyć z użyciem nawet bardzo grubych nici.

  Na co zwrócić uwagę przy wyborze extra ciężkiej maszyny Highlead?

  Decydując się na extra ciężkie maszyny Highlead, należy zwrócić uwagę na ich specyfikację. Do wyboru dostępne są maszyny 1-igłowe płaskie lub z ramieniem cylindrycznym, wyposażone w transport potrójny igłowo stopkowo-ząbkowy oraz wahadłowy chwytacz. Przy wyborze bardzo ważne są równie takie parametry, jak:

  • długość ściegu,
  • maksymalna prędkość szycia,
  • podnoszenie stopki,
  • typ igły,
  • rodzaj silnika,
  • wbudowane zabezpieczenia.

  Wszystkie maszyny Higlead – domowe, przemysłowe i specjalistyczne – to jedna z najlepszych propozycji na rynku. Są one wielofunkcyjne i uniwersalne, a jednocześnie dostępny jest duży asortyment modeli, dzięki czemu z powodzeniem dostosują Państwo wybór do swoich indywidualnych potrzeb. Jeśli potrzebują Państwo wsparcia podczas zakupów lub chcieliby się dowiedzieć więcej na temat konkretnego modelu, zapraszamy do kontaktu, a nasi pracownicy zapewnią profesjonalną pomoc.

Aktywne filtry

Stebnówka 1-igłowa HIGHLEAD GC0618-1-SCZ z transportem potrójnym igłowo stopkowo-ząbkowym duży chwytacz w osi poziomej
 • Obecnie brak na stanie
Stebnówka 1-igłowa HIGHLEAD GC0618-1-SCZ DIRECT DRIVE z transportem potrójnym
0,00 zł

Stebnówka 1-igłowa HIGHLEAD z potrójnym transportem, wyposażona w napęd (DIRECT DRIVE o mocy 750W) napęd umieszczony jest na wałku górnym maszyny). Dzięki temu maszyna ma większa moc rzeczywistą po przez bezpośrednie połączenie bez paska klinowego. Wyposażona została również w oświetlenie LED przestrzeni igłowej wraz z przyciskiem do pozycjonowania igły, duży chwytacz w osi poziomej