Filtruj według

Dostępność

Dostępność

Marka

Marka

Waga

Waga

  • 0 kg - 0,075 kg

Cena

Cena

  • 0,00 zł - 31,00 zł

Pozostałe akcesoria

Pozostałe akcesoria krawieckie: maty teflonowe, oliwiarki i inne

Pozostałe akcesoria krawieckie

Zdajemy sobie sprawę, że dodatkowe akcesoria krawieckie do maszyn do szycia i pozostałych urządzeń w dużej mierze ułatwiają nie tylko codzienną pracę, ale też obsługę sprzętów, ich konserwację oraz utrzymanie w odpowiednim stanie. W zakres naszych pozostałych akcesoriów wchodzą:

  • maty teflonowe,
  • taśmy teflonowe samoprzylepne,
  • dwustronne szczoteczki i pędzelki do czyszczenia maszyn,
  • uniwersalne oliwiarki,
  • śrubokręty imbusowe.

Wszystkie oferowane przez nas pozostałe akcesoria zostały wykonane z materiałów najwyższej jakości, dzięki czemu są bardzo trwałe i spełnią swoją funkcję przez długi czas. Co więcej, są odpowiednie do wszystkich modeli maszyn z naszej oferty, a więc są wyjątkowo uniwersalne oraz praktyczne.

Maty teflonowe

Zarówno taśmy samoprzylepne, jak i maty teflonowe służą do skutecznego podklejania stopek maszyny szwalniczej. Jest to rozwiązanie stosowane np. przy pracy z elementami ze skóry, skaju czy innego nieśliskiego materiału w celu zwiększenia poślizgu podczas szycia i zmniejszenia ryzyka utworzenia się nieestetycznych zagięć bądź uszkodzeń tkaniny. Ich wykorzystanie w dużej mierze ułatwia szycie trudnych materiałów. Sprzedawane taśmy mogą mieć szerokość 100 cm i grubość 0,25 mm, natomiast maty teflonowe występują w arkuszach o wymiarach m.in. 7 cm x 20 cm.

Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą naszych praktycznych akcesoriów. Wśród nich znajdą Państwo nożyczki Premax, mocne igły, kredki, obcinaczki oraz wiele innych artykułów, które sprawdzą się zarówno w domowych pracowniach, jak i profesjonalnych zakładach przemysłowych produkujących np. odzież. Jeśli potrzebują Państwo wsparcia przy wyborze produktów, zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego z naszą hurtownią. Z przyjemnością pomożemy dokonać właściwego wyboru, z którego będą Państwo zadowoleni przez wiele kolejnych lat.

Jest 12 produktów.

Filtruj według

Dostępność

Dostępność

Marka

Marka

Waga

Waga

  • 0 kg - 0,075 kg

Cena

Cena

  • 0,00 zł - 31,00 zł

Aktywne filtry