Filtruj według

Dostępność

Dostępność

Cena

Cena

  • 13 420,00 zł - 13 421,00 zł

Hafciarki Brother

Hafciarki domowe Brother w zestawach z niezbędnymi akcesoriami

Hafciarki domowe Brother

Hafciarki domowe Brother to niezastąpione urządzenia służące do efektywnego tworzenia niepowtarzalnych, rozmaitych haftów na materiałach. Artystyczne wzory mogą być nanoszone bezpośrednio na elementy odzieży lub kawałki tkanin. Osobom początkującym w wykonywaniu najpiękniejszych haftów mogą pomóc specjalne programy do projektowania ich, które również znajdą Państwo w naszej ofercie. Urządzenia natomiast cechują się bardzo łatwą, intuicyjną obsługą, dzięki czemu z powodzeniem możemy je polecić nie tylko profesjonalistom, ale też amatorom wyszywania.

Oferowane przez nas hafciarki domowe Brother są sprzedawane wraz z kablem zasilającym, pokrowcem, instrukcją obsługi, a także zestawem praktycznych akcesoriów, które ułatwiają pracę z maszyną, jej obsługę i utrzymanie w czystości. Spośród nich warto wymienić śrubokręty, tamborki do haftu, zestawy nici do haftu, specjalne stopki, szpulki, nożyki, zestawy igieł, bębenki do haftu i wiele więcej.

Właściwości hafciarek domowych Brother

Hafciarki domowe Brother różnią się parametrami w zależności od modelu. Najnowsze egzemplarze wyposażone są w kolorowe ekrany dotykowe, które umożliwiają niezwykle komfortową i precyzyjną obsługę maszyny. Co więcej, panele sterowania na urządzeniach są umieszczone w ergonomiczny sposób, aby zapewnić jeszcze większą wygodę podczas korzystania z hafciarki, a także szybkość pracy. Do pozostałych korzystnych cech maszyn warto zaliczyć:

  • polskie menu,
  • mnóstwo wgranych wzorów, czcionek i ramek hafciarskich,
  • dużą prędkość haftu,
  • możliwą edycję projektów,
  • port USB,
  • czujnik zerwania nici,
  • automatyczne nawlekanie i obcinanie nici.

Serdecznie zapraszamy do przekonania się, który model hafciarki domowej Brother sprawdzi się dla Państwa najlepiej. W razie jakichkolwiek wątpliwości pozostajemy do Państwa dyspozycji telefonicznie oraz mailowo. Służymy wsparciem podczas podejmowania decyzji i chętnie doradzimy najlepsze rozwiązania.

Jest 1 produkt.

Filtruj według

Dostępność

Dostępność

Cena

Cena

  • 13 420,00 zł - 13 421,00 zł

Aktywne filtry