Filtruj według

Dostępność

Dostępność

Overloki Highlead

Overlocki Highlead – maszyny do lekkich oraz średnich materiałów

Overlocki Highlead

Overlocki Highlead to niezwykle funkcjonalne maszyny, które będą doskonałym uzupełnieniem każdej profesjonalnej pracowni czy zakładu krawieckiego. Urządzenia tego typu są bardzo wydajne i zapewniają bezawaryjną, szybką pracę nawet przy intensywnym eksploatowaniu. W naszej ofercie znajdą Państwo Overlocki Highlead 3-, 4-, i 5-nitkowe ze sprzęgłowymi silnikami. Dostępne modele służą do przeszywania, a także obrzucania materiałów lekkich i średnich. Poszczególne egzemplarze różnią się od siebie:

  • ilością nitek,
  • ilością igieł,
  • wysokością ściegu,
  • wysokością podnoszenia stopki.

Wybierając sprzęt, należy zwrócić uwagę na jego szczegółową specyfikację, aby parametry odpowiadały indywidualnym potrzebom. W skład sprzedawanych przez nas zestawów wchodzi głowica maszyny, blat, podstawa, silnik oraz szuflada.

Do czego służą Overlocki Highlead?

Podobnie jak wszystkie maszyny tego rodzaju, overlocki Highlead służą do precyzyjnego zabezpieczania brzegów różnych materiałów. Celem przeszywania jest ochrona tkaniny przed pruciem się i strzępieniem. Ścieg overlockowy jest bowiem nie tylko bardzo estetyczny, ale również mocny i odporny na rozciąganie. Wykorzystanie większej ilości nitek wpływa także na jego trwałość oraz elastyczność, co jest szczególnie praktyczne w przypadku rozciągliwych dzianin.

Zachęcamy do poznania pełnej oferty naszych overlocków szwalniczych marki Highlead oraz innych producentów. Zapewniamy szeroki wybór urządzeń, które różnią się między sobą parametrami, możliwościami oraz rodzajem materiału, do jakiego są przystosowane. W naszej hurtowni znajdą Państwo również liczne akcesoria, które dodatkowo ułatwiają i usprawniają codzienną pracę. W razie wątpliwości, który model sprawdzi się najlepiej w Państwa przypadku, zapraszamy do kontaktu. Jesteśmy do Państwa dyspozycji i chętnie odpowiemy na każde pytanie.

Aktywne filtry