Filtruj według

Dostępność

Dostępność

Marka

Marka

Maszyny specjalistyczne Daimoku

Maszyny specjalistyczne Daimoku

Zaopatrujemy naszych Klientów w solidne akcesoria i maszyny szwalnicze renomowanych zagranicznych producentów, takie jak maszyny specjalistyczne Daimoku. Oferujemy nie tylko standardowo używane w większości szwalń i zakładów krawieckich renderki, stębnówki i overlocki, ale także wiele bardziej zaawansowanych technicznie urządzeń i specjalistycznych maszyn. Poniżej przedstawiamy niezwykle szeroki wybór urządzeń szwalniczych marki Daimoku, w tym między innymi:

  • maszyny do ściegu szydełkowego,
  • maszyny do dekoracyjnego obszywania kocy z odkrawaczem bądź bez,
  • lamowacze do dywanów,
  • muszelarki,
  • maszyny do obszywania krawędzi materiałów frędzlami,
  • overlocki do obszywania siatek.

Maszyny specjalistyczne Daimoku cechują się dużą wydajnością pracy, solidnym wykonaniem, łatwą obsługą, a także możliwością długotrwałego działania. Wyposażone są w wysokojakościowe akcesoria oraz duże możliwości regulacji parametrów, dzięki czemu mogą Państwo z powodzeniem dopasować je do indywidualnych wymagań.

Overlocki do dywanów Daimoku

Wśród maszyn specjalistycznych z naszej oferty znajdą Państwo również profesjonalne overlocki do dywanów Daimoku. Są one wykorzystywane do obszywania różnego typu dywanów, wykładzin, dywaników samochodowych, mat, chodników, a także wszystkich innych grubych tkanin i materiałów z wysokim włosiem. Proponowane urządzenia posiadają regulację gęstości ściegu podczas szycia, co pozwala na uzyskanie optymalnego i estetycznego efektu na obszywanych krawędziach.

Komfortową i sprawną pracę zapewniają także funkcjonalne i praktyczne akcesoria, takie jak nożyczki specjalistyczne Premax czy mocne, wytrzymałe, przystosowane do twardych i grubych tkanin igły. Zachęcamy do składania zamówień w naszej hurtowni. Jeśli zaś mają Państwo jakiekolwiek pytania dotyczące overlocków do dywanów lub innych produktów z naszej oferty – zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego.

Aktywne filtry