• Obecnie brak na stanie
Upgrade programu do wers PE DESIGN 10 do PE DESIGN 11
  • Obecnie brak na stanie

Upgrade programu do wersji PE DESIGN 10 do PE DESIGN 11

1 470,00 zł
Brutto

Wyświetl historię cen produktu

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni: 1 470,00 zł,

: Upgrade do PE DESIGN 11
: BROTHER
Ilość

Obecnie brak na stanie
  Bezpieczne zakupy

Zaufane metody płatności.

  Darmowa wysyłka

Dla zamówień od 300 zł

  Zwrot zakupów

14 dni na zwrot zakupionego towaru

Rozszerzenie programu PE DESIGN 10 o funkcje dodane w najnowszej wersji rozwojowej proigramu.

W najnowszej wersji zawarto wiele funkcji oszczędzających czas, które pomogą Ci tworzyć więcej w krótszym czasie. Z PED11 otrzymujesz zdolność do tworzenia własnych czcionek, ściegów i wzorów do późniejszego, wielokrotnego użytku na czapkach, poduszkach, koszulach i innych materiałach. Zmniejsz ilość czasu potrzebnego na zmianę nici, korzystając z nowej funkcji inteligentnego sortowania kolorów, która połączy te obszary, które mają wspólny kolor w grupy.

Dzięki PED 11 możesz stworzyć własne ozdobne ściegi szycia o szerokości do 100 mm za pomocą Kreatora Ściegów oraz własne czcionki za pomocą narzędzia Mapowania czcionek, które pozwoli ci użyć ich później w formie napisu.

Korzystanie z wygodnego filtra czcionek pomoże ci zawęzić wybór spośród 130 czcionek wbudowanych w PE-DESIGN 11. Wybór ponad 1000 wbudowanych projektów jest teraz łatwiejszy dzięki podglądowi projektu, który pozwala zobaczyć twój wybór przed rozpoczęciem haftowania.

Nie wiesz skąd dowiedzieć się jakiego ściegu potrzebujesz do swojej tkaniny? Chcesz oszczędzić trochę czasu, który zajmuje zmiana kolorów nici? W PE-DESIGN 11 wbudowano selektor tkanin, który automatycznie dostosuje atrybuty haftu na podstawie wybranego materiału. Funkcja inteligentnego sortowania kolorów grupuje ściegi, które mają te same kolory, co pozwala skrócić czas zmiany nici.

Ściegi okrągłe i spiralne nadają ruch i dodatkowy wymiar do haftu. Ściegi można ustawić tak, aby dostosowywały się do kształtu haftu lub wyróżniały się trójwymiarowym efektem.

Twórz hafty ze zdjęć dzięki funkcji PhotoStitch. Przekształć swoje zdjęcia w dzieła sztuki, które mogą być wręcz oprawione w ramkę. Kreatory PhotoStitch, Auto Punch i Cross Stitch zawierają udoskonalone możliwości tworzenia obrysu, zapewniając dokładniejsze wyniki.

Importuj pliki FCM, aby tworzyć projekty haftu. Twórz pliki cięcia FCM do wysłania na CanvasWorkspace lub bezpośrednio do maszyny ScanNCut.

Ekskluzywne funkcje bezprzewodowego transferu plików dla Luminaire XP1
Bezprzewodowo przenieś wzory haftu i ściegi do szycia pomiędzy PE-DESIGN 11 i Luminaire XP1.

 

Obecnie brak na stanie
Nowy